FURNITURE / Tables / Dinner table 14545280
nr 1454 5280
DINNER TABLE
length: 155 cm. Width: 100 cm, height: 72 cm cm, med 2st iläggsskivor, 56x2cm, wear, damages.
Längd: 155 cm. Djup: 100 cm, höjd: 72 cm, med 2st iläggsskivor, 56x2cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 600
Monday Mars 14 2022
at 20:21:04
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr